2019 Teknoloji Haberleri, Teknoloji Haberleri 2019, 2019 Teknoloji Siteleri, Teknoloji Siteleri Yabancı, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, 2019 teknoloji trendleri

Acun Ilıcalı’nın Eski Karısı Şeyma Subaşı’nı Miami’deki Evinde Kalmasına İzin Vermediği İddia Edildi

Boşandıktan sonra yapılan anlaşma gereği Şeyma Subaşı, Miami'de bulunan evi boşaltmıştı. Şu aralar Miami'de bulunan Subaşı'nın o evde kalmak istediği fakat Ilıcalı'nın buna müsaade etmediği iddia edildi.

TEK CELSEDE BOŞANMIŞTI

Eylül 2017'de Fransa'da nikah masasına oturan Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, Kasım 2018'de sürpriz bir şekilde anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. İkilinin ayrılığı gündeme bomba gibi düşmüş, boşanmanın detayları günlerce konuşulmuştu. İddialara göre ikilinin anlaşmasının detayları şöyleydi: -Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'na aylık 125 bin TL nafaka verecek. -10 milyon TL'lik bir ev alıp kızları Melisa'nın üzerine yapacak. -Ayrıca Acun Ilıcalı, Melisa'nın eğitim-sağlık giderlerini karşılayacak. -Çiftin kızları Melisa'nın velayeti annede kaldı. -Şeyma Subaşı artık özel jetle yolculuk yapamayacak ve Miami'deki evi kullanmayacak.

MİAMİ'DEKİ EVİ BOŞALTMIŞTI!

Boşanmadan bir kaç gün sonra Şeyma Subaşı, Miami'ye gitmişti. O dönem Subaşı'nın Miami'deki evde bulunan eşyalarını almaya gittiği iddia edilmiş ve evi boşalttığı konuşulmuştu. Daha sonra Şeyma Subaşı gönlünü İtalyan Guido Senia'ya kaptırdı. Parti organizatörü olan sevgilisini görmek için sık sık yurt dışına gidip gelen Subaşı verdiği bir röportajda, 'İtalyan sevgili yaptım!' demek istemiyorum açıkçası. 2-3 ay önce tanıştığım bir arkadaşımdı zaten. Birkaç kere aynı ortamlarda bulunmuştuk. Boşandıktan sonra bir tık daha yakınlaştık' açıklamasında bulunmuştu.

 

Bir önceki yazımız olan Mehmet Ali Erbil'den Kızı Sezin'e Duygusal Doğum Günü Mesajı! başlıklı makalemizde Ali Erbil, Canım Babam ve Demet Akalın hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 teknoloji haberleri