2019 Teknoloji Haberleri, Teknoloji Haberleri 2019, 2019 Teknoloji Siteleri, Teknoloji Siteleri Yabancı, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, 2019 teknoloji trendleri

Bir Zamanlar Çukurova, Diziseverleri Ekrana Kitledi!

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukur Ova dizisi 25. bölümüyle dizi severleri ekrana kitledi.

25. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizinin son bölümünde; Demir Yaman, Yılmaz için kurduğu kapana kendi kısılır. Yılmaz'ı hayatından ebediyen silmek için elinden geleni ardına koymayan Demir'in kurduğu tuzağa Züleyha ve Müjgan düşüyor. Züleyha, Müjgan'a artık Yılmaz'a karşı bir şey hissetmediğini söyler ancak kalbi başka türlü hissetmektedir. Yılmaz ile mazisinden Müjgan'a bahseder. Hünkar ve Fekeli neler olduğunu anlamak için masaya oturuyorlar. Fakat bilmedikleri bir şey var yalnız değiller. Züleyha ile Müjgan hastahaneye kaldırılırken Yılmaz endişe içinde ambulansa bakakaldı.

 

26. BÖLÜM FRAGMANI MERAKLA BEKLENİYOR

Heyecanın dorukta olduğu 25. bölümü izleyen diziseverler sosyal medya hesaplarından yaptıkları diziyle ilgili paylaşımlarıyla 26. bölümü merakla beklediklerini ifade etti.

 

Bir önceki yazımız olan Takipçisinin Defalarca Özür Dilemesi de İşe Yaramadı: Ağzınızı Toplamayı Öğreneceksiniz! başlıklı makalemizde Avrupa, Didem Soydan ve Erasmus hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 teknoloji haberleri