2019 Teknoloji Haberleri, Teknoloji Haberleri 2019, 2019 Teknoloji Siteleri, Teknoloji Siteleri Yabancı, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, 2019 teknoloji trendleri

Eda Taşpınar, Dondurucu Soğukta Mayo Giydi!

İkoncan Eda Taşpınar, dondurucu soğukta giydiği siyah mayosuyla göz kamaştırdı.

'O SOĞUKTA İNSAN DONAR'

Sosyal medya üzerinden mayolu fotoğrafını paylaşan Eda Taşpınar, kendine hayran bıraktı. Taşpınar'ın fotoğrafına takipçileri de sessiz kalmadı. Taşpınar'ın fotoğrafına yorum yapan bir takipçisi, 'O soğukta insan donar siz mayo ile geziyorsunuz.' yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, 'Umarım üzerinizdeki kürk gerçek değildir.' yorumunu yaptı.

 

'FİZİĞİNİZ ÇOK GÜZEL'

Instagram hesabından kırmızı elbisesiyle spor hareketi yapan Eda Taşpınar, takipçilerini kendine hayran bırakmıştı. Taşpınar'ın bir takipçisi fotoğrafa, 'Ben eşofmanla yapamıyorum o hareketi kadın elbiseyle yapmış.' yorumunu yapmıştı. Başka bir takipçisi ise, 'Eda hanımspor yapmanın meyvelerini topluyorsunuz fiziğiniz çok güzel.' yorumunu yapmıştı.

 

Bir önceki yazımız olan Nusret'ten Dünyadaki Tüm Kadınlara Davet: Siz Olmasaydınız Biz Olmazdık başlıklı makalemizde haber, haberi ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 teknoloji haberleri