2019 Teknoloji Haberleri, Teknoloji Haberleri 2019, 2019 Teknoloji Siteleri, Teknoloji Siteleri Yabancı, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, 2019 teknoloji trendleri

Ünlü YouTuber Niah Selway’ın, Suya Olan Alerjisi Herkesi Şaşırttı!

Ünlü YouTuber Niah Selway YouTube hesabında yaptığı su alerjisi açıklamasıyla herkesi şaşırttı.ACILAR İÇERİSİNDE KIVRANIYOR21 yaşındaki Selway, paylaştığı makyaj videoları ile İngiltere'den başlayıp tüm dünyada tanınan bir fenomen olmuştu. Genç kadının abone sayısı kısa sürede 130 bini geçti. Ancak genç kadın kısa süre sonra vücudunda kızarıklıklar farketti. Niah terlemeye başladığında da bacakları bir anda kabarıyor ve şişiyordu. Duş almak istediğinde ise cildi bir anda kızarıyor ve dışarı çıkmak bile istemiyordu. Ağladığında da gözyaşlarının çevresinde kızarlıklık ve döküntü ortaya çıkıyor ve acılar içerisinde kıvranıyordu. 'BİR DAMLA BİLE AĞRILARA NEDEN OLUYOR'Niah o günleri 'Suyun bana nerede değdiğinin bir önemi yok, eğer bir damla bile koluma gelirse, ağrı tüm sırtıma ve gövdeme, bazen de tüm vücuduma yayılır' diyerek anlatıyor. Genç kadın evden bile çıkamaz hale gelince durumu çözmek için bir doktora başvurdu. Yapılan testler sonucunda Niah'da aquagenic pruritus yani suya alerji hastalığının olduğu ortaya çıktı. Genç kadının hastalık organlarına etki etmediğinden su içebildiğini ancak vücuduna geldiği anda saatler süren acılar çektiğini belirtiyor. Artık doya doya denize giremediğini, yağmurlu günde dışarı çıkmadığını belirten fenomen isim, 'hastalığımın öncesi pek çok şeyi gerçekleştirdiğim için çok şanslı hissediyorum' diyor. Genç kadın takipçilerine de yaşadıkları anların kıymetini bilmeleri ve sağlıklarını aksatmamalarını öğütlüyor. Niah YouTube üzerinden makyaj videolarına da devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Mesut Özil-Amine Gülşe Çiftinin Düğününü Fulya Terim Yapacak! başlıklı makalemizde Almanya, Amine Gülşe ve Arsenal hakkında bilgiler verilmektedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 teknoloji haberleri