2019 Teknoloji Haberleri, Teknoloji Haberleri 2019, 2019 Teknoloji Siteleri, Teknoloji Siteleri Yabancı, Teknoloji Haberleri, Teknoloji Siteleri, 2019 teknoloji trendleri

Zoru başardı! Hercai’nin başarılı oyuncusu ekran sevdası için 93 kilo verdi!

İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü mezunu olan; Ateşböceği ve Uzaklarda Arama gibi sevilen yapımlarda yer alan Samat, tüp mide ameliyatı sonrasında 6 senelik süre içinde 173 kilodan 80’e düştü. Kendisine daha çeşitli karakterlerin de teklif edilebilmesi için bu yolu seçtiğini söyleyen genç oyuncu, 62 beden olan gardırobunu da 42 beden kıyafetlerle değiştirdi.’ANNEM KIYAFETLERİMİ DARALTMAYA ÇALIŞIRKEN DİKİŞ ÖĞRENDİ’Zorlu dönemler geçirdiğini belirten Aslı Samat, ‘Süreç içinde 70 kilo verdikten sonra köpeklerimle bol bol yürüyüş yaptım, pilates ve yüzmeye gittim. Belirli yiyecekler dışında hiçbir şey yemediğim dönemler oldu. Kilolarımla düzenli giden ilişkimizi bitirme evresinde olduğumuzdan her 365 günde 3-5 bir şey veriyorum. Dolayısıyla beni iki sene görmeyen birine bazen kendimi hatırlatmak için ‘Hani şu kızıl olan, beraber çalıştık, hani köpeklerim var , yahu şişman olan şişman işte! demek zorunda kalıyorum’ sözleriyle yaşadığı değişimi anlattı. Camgöz’ lakaplı oyuncusu Aslı Samat BANA ÇOK DESTEK VERDİLERKendisine en büyük desteğin kadın izleyicilerden geldiğini söyleyen Samat, ‘Sektörde değil ama kostümlerde zorluk yaşadım. Annem kıyafetlerimi daraltmak konusu üzerinde çalışırken, adeta tasarımcılar gibi usta bir şekilde dikiş dikmeyi öğrendi. Hemcinslerim çok güzel, çok tatlı olduğumu resmen haykırıyorlar. Desteklerinden dolayı onlara teşekkür ediyorum’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Tamer Karadağlı, 'Ölümün motor sevdasından olacak' yorumunu yapan takipçisine kızdı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2019 teknoloji haberleri
Ankara Son Dakika Haberleri